Plány, plány plány...

11. března 2012 v 21:07 | Kuroyuri |  Info
Sate!
Tyhlety články nepíšu příliš ráda, ale jsem moc frustrovaná a naštvaná na to, abych něco plodného vymýšlela.... Mám rozdělaný jeden obrázek s Narutem a Sasukem a snad ho v průběho týdne dokončím.... Tyky mám rozdělanou Animaci, žel bohu mě sere fakt, že je to už od začátku celé podělané....
Jo a ještě jedna super animace s jednorožcem :DJedná se totiž o to, že jeden můj kamarád, spolužák a blogový kolega (Sai) mě jaksi taksi požádal o spolpráci na svém uměleckém díle, totiž dost zvláštním (jak už to u něj bývá zvykem) filmovém snímku cca na 10 minut (alespoň myslím xD).
Jedná se o animaci "šíleného" jednorožce na zhruba 15-20 vteřin. Nezdá se to moc, ale zatím se s tím mořím, mám návrhy a tak nějak první začátky, ovšem není to práce vůbec snadná (s ohledem na to, že se musím ještě stíhat učit. což se mi stejně moc nechce, ale to už je věc jiná :D ).
Pokud se mi teda daná animace povede, určitě ji hodím na youtube a tudíž poputuje přes odkaz i k vám :D

Artist

No a co na závěr?
Našla jsem jednu takovou stránku, musím se s vámi o ni podělit xD (zde) no a jelikož jsem neměla co dělat, tak jsem si tam stáhla cca 70 motivů na nokii :D (všechny s Narutem a podobnýma anime, příště se budu muset krotit xD)

No nic, papá už mě vyhání od pc...

Tak zatím Sayonnara :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sai z Žeroucího blogu Sai z Žeroucího blogu | Web | 11. března 2012 v 22:42 | Reagovat

Och, já jsem tu zmíněn? :D Ó děkuji, je mi nevýslovnou ctí být někde uveden!
Jo jo, už se těším, až se tím pokochám. Fakt, ale fakt hrozně moc jsem zvědav na to, jak to bude v tvém podání vypadat. :)
Btw, toho chibiho jsem viděl už na deviantartu, že? Povedený, takový milý, asi jako ty. :)
Tak jo, já valím opět něco tvořit - jenom jsem chtěl zanechat tady nějaký otisk ;)
Sayonnara.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama